Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

35,00 €

22,00 €

Detské slnečné okuliare VILA: Model: Wayfarer, farba: čierna, Šošovky: Polarizačné, Filter UV400, flexibilné.


Nová značka slnečných okuliarov Suneez je absolútnou novinkou tohto leta. Slňáky pre deti, ktoré majú všetko čo majú mať. Ľahký a extra pružný materiál, coolový dizajn a kvalitné polarizačné šošovky s filtrom UV400. Rám je vyrobený zo špeciálne pružného materiálu, ktorý robí okuliare prakticky nezničiteľnými.


Slnečné okuliare pre deti Suneez Vila sú pružné, ľahké a hlavne s kvalitnými polarizačnými šošovkami. Dizajn je športového typu vychádza z overeného štýlu Wayfarer.  Plastový rám okuliarov Vila je v klasickej čiernej farbe. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Detské slnečné okuliare VILA: Model: Wayfarer, farba: čierna, Šošovky: Polarizačné, Filter UV400, flexibilné.

Nová značka slnečných okuliarov Suneez je absolútnou novinkou tohto leta. Slňáky pre deti, ktoré majú všetko čo majú mať. Ľahký a extra pružný materiál, coolový dizajn a kvalitné polarizačné šošovky s filtrom UV400. Rám je vyrobený zo špeciálne pružného materiálu, ktorý robí okuliare prakticky nezničiteľnými.

Slnečné okuliare pre deti Suneez Vila sú pružné, ľahké a hlavne s kvalitnými polarizačnými šošovkami. Dizajn je športového typu vychádza z overeného štýlu Wayfarer.  Plastový rám okuliarov Vila je v klasickej čiernej farbe. Vysoko kvalitný a zároveň módny produkt, ktorý deti poteší veselými tvarmi a farbami a vašu peňaženku kvalitou spracovania a materiálov.

Slnečné okuliare Suneez

  • Čierne očnice aj stráničky
  • Filter UV400
  • 100% filter s ochranou UVA / UVB
  • Polarizačné šošovky
  • FLEXIBILNÝ rám
  • textilné púzdro

Podstatné pri detských okuliaroch sú práve kvalitné sklá (plastové šošovky). Tieto okuliare majú filter UV400 s polarizačnou vrstvou.

Rozmermi sa rám hodí aj pre deti od 5-12 rokov.  Rozmery rámu sú: 46mm (šírka skla), 16mm ( šírka nosníka), 130mm (dĺžka stráničiek), 28mm ( výška očnice). Detský zrak je nutné chrániť už v rannom veku a preto sú veľmi dôležité práve okuliare so 100% UV filtrom a polarizačnou vrstvou. Okuliare sú ideálne aj pri ostrom slnku pri mori a na horách. Dodávané s puzdrom, sklá odporúčame čistiť mäkkou handričkou a prípravkom na čistenie okuliarov.

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 130
Priemer očnice 46
Výška očnice 33
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nie
Značka Suneez
46mm
16mm
33mm
130mm
120mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské slnečné POLARIZAČNÉ okuliare VILA

Nahrávám...