Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

20,00 €

11,90 €

Slnečné sklá majú UV filter 400 a polarizačnú vrstvu pre dokonalú ochranu detských očí. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ Záruka 24 mesiacov
  • ✓ Profesionálna očná optika
  • ✓ Púzdro na okuliare ako darček
39mm
16mm
30mm
105mm
95mm

Množstvo


* Konečná cena dioptrických okuliarov sa v niektorých prípadoch môže líšiť od zobrazenej ceny pri objednávke v závislosti od dioptrických hodnôt zákazníka. Výsledná cena bude v tomto prípade zaslaná zákazníkovi na odsúhlasenie v individuálnej cenovej ponuke.

Detské okuliare pre malé princezné v ružových farbách. Utešený rám tvorený z ľahkého plastu s primerane veľkými očnicami aby chránili zrak. Slnečné sklá majú UV filter 400 a polarizačnú vrstvu pre dokonalú ochranu detských očí. 

Hmotnosť okuliarov je nízka čo nespôsobuje záťaž pre detskú tvár. Svojimi rozmermi sa rám hodí pre nižšiu vekovú kategóriu 0-2 roky
Zrak detí je nutné chrániť už od skorého veku, preto sú veľmi vhodné práve okuliare s 100% UV filtrom a polarizačnou vrstvou. Výborná kvalita za výbornú cenu. Tmavo-ružová farba s kvetovaným vzorom poteší každé dievčatko. Odtieň ružovej je v tomto prípade tamvší, model je dostupný aj v svetlejšej variante

Skvele sa hodia každému dieťaťu a hlavne perfektne poslúžia pre ochranu zraku. Okuliare sú vhodné na hory, pláž a k vode. 

 

Farba Ružová
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 105
Priemer očnice 39
Výška očnice 30
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Značka Nie

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské slnečné okuliare RG310 ružové

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...