Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

20,00 €

11,90 €

Slnečné sklá majú UV filter 400 a polarizačnú vrstvu pre dokonalú ochranu detských očí. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ Záruka 24 mesiacov
  • ✓ Profesionálna očná optika
  • ✓ Púzdro na okuliare ako darček
39mm
16mm
30mm
105mm
95mm

Množstvo


* Konečná cena dioptrických okuliarov sa v niektorých prípadoch môže líšiť od zobrazenej ceny pri objednávke v závislosti od dioptrických hodnôt zákazníka. Výsledná cena bude v tomto prípade zaslaná zákazníkovi na odsúhlasenie v individuálnej cenovej ponuke.

Kvalitné detské okuliare pre malé princezné v svetlých odtieňoch s ružovým kvetovaným vzorom. Príjemný rám vyrobený z ľahkého plastu s primerane veľkými očnicami aby chránili zrak zo všetkých strán. Slnečné sklá majú UV filter 400 a polarizačnú vrstvu pre dokonalú ochranu detských očí. 

Hmotnosť okuliarov je nízka čo nespôsobuje záťaž pre detskú tvár. Svojimi rozmermi sa rám hodí pre nižšiu vekovú kategóriu 0-2 roky
Zrak detí je nutné chrániť už od ranného veku, preto sú veľmi dôležité práve okuliare s 100% UV filtrom a polarizačnou vrstvou. Výborná kvalita za skvelú cenu. Tento model je dostupný aj v ružovej verzii. 

Skvele sa hodia každému dieťaťu a hlavne perfektne poslúžia pre ochranu zraku. Okuliare sú vhodné na hory, pláž a k vode. Dodávané s púzdrom, čistiť s mäkkou handričkou a prípravkom na čistenie okuliarov. 

Farba Biela
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 105
Priemer očnice 39
Výška očnice 30
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Značka Nie

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské slnečné okuliare RG310 biele

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...