Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

20,00 €

11,90 €

Elegantné a športovo ladené detské slnečné okuliare pre dievčatá RG321 ponúkajú ľahký plastový rám a kvalitné šošovky. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Elegantné a športovo ladené detské slnečné okuliare pre dievčatá RG321 ponúkajú ľahký plastový rám a kvalitné šošovky. Podstatné pi detských okuliaroch sú práve kvalitné sklá (plastové šošovky). Tieto okuliare majú 100% UV filter s polarizačnou vrstvou. Ide o vydarený model z kvalitnej a obľúbenej rady detských slnečných okuliarov. Ružová farba je vhodná pre každú malú princeznú. 

Rozmermi sa rám hodí aj pre deti od 1 roka.  Rozmery rámu sú: 48mm (šírka skla), 15mm ( šírka nosníka, 95mm (dĺžka stráničiek), 30mm ( výška očnice). Hmotnosť okuliarov je iba 12 gramov čím nebudú zaťažovať detskú tvár. 

Detský zrak je nutné chrániť už v rannom veku a preto sú veľmi dôležité práve okuliare s 100% UV filtrom a polarizačnou vrstvou. Rám je ľahký a tvarovaný tak aby pevne držal na detskej tváričke. Okuliare sú ideálne k moru, budú chrániť oči pred slnkom aj vetrom. Dodávané sú spolu s puzdrom. Šošovky odporúčame čistiť s mäkkou handričkou a prípravkom na čistenie okuliarov. 

EAN Nedefinované
Farba Ružová
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 95
Priemer očnice 48
Výška očnice 28
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka Nedefinované
48mm
15mm
28mm
95mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské POLARIZAČNÉ slnečné okuliare RG321

Nahrávám...