Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

20,00 €

11,90 €

Model RG319 je z kvalitnej rady slnečných okuliarov pre deti. Okuliare sú pružné, ľahké a hlavne s kvalitnými tmavými sklami. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Model RG319 je z kvalitnej rady slnečných okuliarov pre deti. Podstatné je, že okuliare sú pružné, ľahké a hlavne s kvalitnými tmavými sklami. Dizajn je športového typu, plastový rám je v kombinácii dvoch farieb. Dominantnou je ružová, ktorá je doplnená bielimy pásikmi na stráničkách. Podstatné pri detských okuliaroch sú práve kvalitné sklá (plastové šošovky). Tieto okuliare majú 100% UV filter s polarizačnou vrstvou. Ide o vydarený model z kvalitnej a obľúbenej rady detských slnečných okuliarov. Veselá ružová farba pristane skôr dievčatám ako chlapcom.

Rozmermy sa rám hodí aj pre deti od 1 roka.  Rozmery rámu sú: 48mm (šírka skla), 15mm ( šírka nosníka, 95mm (dĺžka stráničiek), 28mm ( výška očnice). Hmotnosť okuliarov je iba 12 gramov, takže nebudú zaťažovať tvár dieťaťa počas nosenia. 

Detský zrak je nutné chrániť už v rannom veku a preto sú veľmi dôležité práve okuliare s 100% UV filtrom a polarizačnou vrstvou.  Okuliare s polarizačným filtrom chránia zrak pred odleskmi z vodnej hladiny a iných lesklých plôch a znižujú únavu očí. Dodávané s puzdrom, sklá odporúčame čistiť s mäkkou handričkou a prípravkom na čistenie okuliarov.

EAN Nedefinované
Farba Ružová
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 95
Priemer očnice 48
Výška očnice 28
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka Nedefinované
48mm
15mm
28mm
95mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské POLARIZAČNÉ slnečné okuliare RG319 Ružové

Nahrávám...