Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

20,00 €

11,90 €

Okuliare RG319 majú 100% UV filter s polarizačnou vrstvou. Dizajn je športového typu, plastový rám je v kombinácii dvoch farieb. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Slnečné okuliare pre deti RG319 sú pružné, ľahké a hlavne s kvalitnými tmavými sklami. Dizajn je športového typu, plastový rám je v kombinácii dvoch farieb. Dominuje biela, ktorá je doplnená oranžovými pásikmi po stranách. Podstatné pri detských okuliaroch sú práve kvalitné sklá (plastové šošovky). Tieto okuliare majú 100% UV filter s polarizačnou vrstvou. RG319 je model z kvalitnej a obľúbenej rady detských slnečných okuliarov. Biela farba doplnená veselou oranžovou sa bude páčiť dievčatám aj chlapcom.

Rozmermi sa rám hodí aj pre deti od 1 roka.  Rozmery rámu sú: 48mm (šírka skla), 15mm ( šírka nosníka, 95mm (dĺžka stráničiek), 28mm ( výška očnice). Hmotnosť okuliarov je iba 12 gramov, takže nebudú zaťažovať tvár dieťaťa počas nosenia.

Detský zrak je nutné chrániť už v rannom veku a preto sú veľmi dôležité práve okuliare s 100% UV filtrom a polarizačnou vrstvou. Okuliare sú ideálne aj pri ostrom slnku pri mori a na horách, Dodávané s puzdrom, sklá odporúčame čistiť s mäkkou handričkou a prípravkom na čistenie okuliarov. 

EAN Nedefinované
Farba Biela
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 95
Priemer očnice 48
Výška očnice 28
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
48mm
15mm
28mm
95mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské POLARIZAČNÉ slnečné okuliare RG319 W&O

Nahrávám...