Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

20,00 €

11,90 €

Dizajn je športového typu, plastový rám je v kombinácii dvoch farieb. Hlavnou je biela, ktorá je doplnená ružovými pásikmi na stráničkách. Kvalitné polarizačné sklá. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Slnečné okuliare pre deti RG319 sú pružné, ľahké a hlavne s kvalitnými tmavými sklami. Dizajn je športového typu, plastový rám je v kombinácii dvoch farieb. Hlavnou je biela, ktorá je doplnená ružovými pásikmi na stráničkách. Podstatné pri detských okuliaroch sú práve kvalitné sklá (plastové šošovky). Tieto okuliare majú 100% UV filter s polarizačnou vrstvou. Ide o vydarený model z kvalitnej a obľúbenej rady detských slnečných okuliarov. Biela farba doplnená veselou ružovou pristane skôr dievčatám ako chlapcom.

Rozmermi sa rám hodí aj pre deti od 1 roka.  Rozmery rámu sú: 48mm (šírka skla), 15mm ( šírka nosníka, 95mm (dĺžka stráničiek), 28mm ( výška očnice). Hmotnosť okuliarov je iba 12 gramov, takže nebudú zaťažovať tvár dieťaťa počas nosenia.

Detský zrak je nutné chrániť už v rannom veku a preto sú veľmi dôležité práve okuliare s 100% UV filtrom a polarizačnou vrstvou.  Okuliare s polarizačným filtrom chránia zrak pred odleskmi z vodnej hladiny a iných lesklých plôch a znižujú únavu očí. Dodávané s puzdrom, sklá odporúčame čistiť s mäkkou handričkou a prípravkom na čistenie okuliarov.

EAN Nedefinované
Farba Biela
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 95
Priemer očnice 48
Výška očnice 28
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka Nedefinované
48mm
15mm
28mm
95mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské POLARIZAČNÉ slnečné okuliare RG319

Nahrávám...