Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

20,00 €

11,90 €

Ak hľadáte vhodné slnečné okuliare pre deti s kvalitnými sklami tak s modelom RG317 trafíte správne. Hlavne kvalitné sklá (šošovky) sú pri detských okuliaroch veľmi dôležité. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Ak hľadáte vhodné slnečné okuliare pre deti s kvalitnými sklami tak s modelom RG317 trafíte správne. Hlavne kvalitné sklá (šošovky) sú pri detských okuliaroch veľmi dôležité. Tieto okuliare majú 100% UV filter s polarizačnou vrstvou. Vydarený model z kvalitnej a obľúbenej rady detských slnečných okuliarov. Tmavo červená farba  sa môže páčiť a hodiť chlapcom aj dievčatám.

Rozmermi sa rám hodí aj pre deti od 2 rokov.  Rozmery rámu sú: 54mm (šírka skla), 13mm ( šírka nosníka, 110mm (dĺžka stráničiek), 31mm ( výška očnice). 

Zrak našich detí je nutné chrániť už v rannom veku a preto sú veľmi dôležité práve okuliare s 100% UV filtrom a polarizačnou vrstvou. Rám je ľahký a dizajnovaný tak aby pevne držal na detskej tváričke. Okuliare sú ideálne k moru, aj na hory. Dodávané s puzdrom, sklá odporúčame čistiť s mäkkou handričkou a prípravkom na čistenie okuliarov. 

EAN Nedefinované
Farba Červená
Šírka nosníka 13
Dĺžka stránice 110
Priemer očnice 54
Výška očnice 31
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
54mm
13mm
31mm
110mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské POLARIZAČNÉ slnečné okuliare RG317

Nahrávám...