Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

20,00 €

11,90 €

Slnečné okuliare RG315 sú veselé okuliare pre deti so špičkovými tmavými sklami. Tieto okuliare majú 100% UV filter s polarizačnou vrstvou. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Slnečné okuliare RG315 sú veselé okuliare pre deti so špičkovými tmavými sklami. Práve kvalitné sklá sú pri detských slňákoch najdôležitejšie. Tieto okuliare majú 100% UV filter s polarizačnou vrstvou. Vydarený model z kvalitnej a obľúbenej rady detských slnečných okuliarov. Svetlo zelená farba rámu s pestrým vzorom sa hodí  dievčatám aj chlapcom.  

Rozmermi sa rám hodí aj pre deti od 2 rokov.  Rozmery rámu sú: 52mm (šírka skla), 14mm ( šírka nosníka), 100mm (dĺžka stráničiek), 37mm ( výška očnice). 

Zrak detí je nutné chrániť už v rannom veku a preto sú veľmi dôležité práve okuliare s 100% UV filtrom a polarizačnou vrstvou. Sklá - očnice sú väčšie čím spoľahlivo chráni oči pre slnkom zo všetkých uhlov. Rám je ľahký a dizajnovaný tak aby pevne držal na detskej tváričke. Dodávané s puzdrom, sklá odporúčame čistiť s mäkkou handričkou a prípravkom na čistenie okuliarov. 

EAN Nedefinované
Farba Zelená
Šírka nosníka 14
Dĺžka stránice 100
Priemer očnice 52
Výška očnice 37
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka Nedefinované
52mm
14mm
37mm
100mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské POLARIZAČNÉ slnečné okuliare RG315

Nahrávám...