Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

36,00 €

Dioptrické okuliare Pepe Jeans PJ4045


Detský celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: hranaté, Farba: matná modrá priehľadná, Flex: áno, Hmotnosť: 20g, Veľkosť v (mm): 48 □ 15 130 / celková šírka rámu: 125mm.   


Logo Pepe Jeans


Detské dioptrické okuliare Pepe Jeans PJ4045 vyrobené z kvalitného kovu, budú vyzerať skvele bez ohľadu na to, aká je to príležitosť. Svojím módnym dizajnom v mestskom štýle určite zaujmú. Stranice rámu sú s flexom pre vyšší komfort pri manipulácii a nosení. Okuliare od Pepe Jeans vám ponúknu všetko čo od okuliarov očakávate.

Celý popis…
 • ✓ Doprava zadarmo
 • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
 • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
 • ✓ Všetky rámy skladom

Pepe Jeans PJ4045

Detský celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: hranaté, Farba: matná modrá priehľadná, Flex: áno, Hmotnosť: 20g, Veľkosť v (mm): 48 □ 15 130 / celková šírka rámu: 125mm. 

Detské dioptrické okuliare Pepe Jeans PJ4045 vyrobené z kvalitného acetátu, budú vyzerať skvele bez ohľadu na to, aká je to príležitosť. Svojím módnym dizajnom v mestskom štýle určite zaujmú. Stranice rámu sú s flexom pre vyšší komfort pri manipulácii a nosení. Okuliare od Pepe Jeans vám ponúknu všetko čo od okuliarov očakávate.

Prečo dioptrické okuliare Pepe Jeans PJ4045?

 • Štýlový moderný dizajn z UK
 • Ľahký, funkčný rám
 • Kvalitné materiály s povrchovými úpravami
 • Priemer očnice - 48 mm
 • Šírka nosníka - 15 mm
 • Dĺžka stránice - 130 mm
 • Výška očnice - 34  mm 

Táto popredná módna značka ponúka zábavné a sebavedomé dioptrické okuliare. Výrazné očnice, zábavné potlače a veselé, nápadné farby sú hlavnými znakmi v tejto kolekcii okuliarov. K módnemu štýlu, Pepe Jeans ponúka aj materiály najvyššej kvality a môžete si byť istí, že rámy vyzerajú skvele a budú vás tešiť dlho.

Taký je aj model Pepe Jeans PJ4045, ktorý upúta svojou neformálnou eleganciou a moderným štýlom. 

 Logo Pepe Jeans

TIP: Vyberte si k rámu Pepe Jeans kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.  

PLUS DARČEK: Puzdro zdarma :)

EAN Nie
Farba Modrá
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 130
Priemer očnice 48
Výška očnice 34
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Detské
Značka Pepe Jeans
48mm
15mm
34mm
130mm
125mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské okuliare Pepe Jeans PJ4045

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...