Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

28,00 €

Dioptrické okuliare Maher: unisex celorám, materiál: acetát (plast), Tvar: Wayfarer, Rozmery v mm: 49,16,132/ 33, farba: lesklá priehľadná hnedá, Hmotnosť: 24g, celková šírka rámu - 127mm.


Maher je unikátny model dioptrických okuliarov v retro štýle pre dievčatá aj chlapcov. Ako mnohé iné, aj tento okuliarový rám našiel inšpiráciu v ikonickom štýle Wayfarer. Model, ktorý je desaťročia populárny pre svoj jedinečný vzhľad a univerzálnosť, vám ponúkame v novom šate.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Maher: unisex celorám, materiál: acetát (plast), Tvar: Wayfarer, Rozmery v mm: 49,16,132/ 33, farba: lesklá priehľadná hnedá, Hmotnosť: 24g, celková šírka rámu - 127mm.

Maher je unikátny model dioptrických okuliarov v retro štýle pre dievčatá aj chlapcov. Ako mnohé iné, aj tento okuliarový rám našiel inšpiráciu v ikonickom štýle Wayfarer. Model, ktorý je desaťročia populárny pre svoj jedinečný vzhľad a univerzálnosť, vám ponúkame v novom šate. Ľahkosť a pružnosť rámu je zabezpečená kvalitným acetátom (plastom), z ktorého je vyrobený. Farba okuliarov je priehľadná hnedá. Kvalita materiálu sa prejavuje práve aj vo farebnej stálosti rámu. 

Rozmery rámu v mm: 49 (šírka očnice) -16 (nosník) -132 (dĺžka stráničiek) /  33 (výška očnice) - 127 (celková šírka rámu).

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Maher aj kvalitné okuliarové šošovky (antireflex, PC filter, tvrdená vrstva). Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

 

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 132
Priemer očnice 49
Výška očnice 33
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Detské
Značka Nie
49mm
16mm
33mm
132mm
127mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské dioptrické okuliare Maher

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...