Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

37,00 €

Detské dioptrické okuliare eO 299: detský okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Oblý, Rozmery (mm): 46, 17, 125 / 28, farba: Modrá.


Detské dioptrické okuliare eO 299 sú klasickým univerzálnym modelom pre deti, ktorý vyhovuje chlapcom aj dievčatám. Rám je dostupný v dvoch farbách. Táto varianta je v modrej farbe, môže byť vhodnejšia pre chlapcov ale aj napríklad dievčatám s modrými očami.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Detské dioptrické okuliare eO 299: detský okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Oblý, Rozmery (mm): 46, 17, 125 / 28, farba: Modrá.

Detské dioptrické okuliare eO 299 sú klasickým univerzálnym modelom pre deti, ktorý vyhovuje chlapcom aj dievčatám. Rám je dostupný v dvoch farbách. Táto varianta je v modrej farbe, môže byť vhodnejšia pre chlapcov ale aj napríklad dievčatám s modrými očami. Rám je celo-očnicový, dostatočne pevný, pružný a ľahký. Všetko vlastnosti potrebné pri detských rámoch. Hmotnosť okuliarov je iba 19g, čo nebude zaťažovať detskú tváričku.

  • Priemer očnice - 46mm
  • Šírka nosníka - 17mm
  • Dĺžka stránice - 125mm
  • Výška očnice - 28mm 

Overený výrobca detských okuliarov HMaheo je garanciou kvality a moderného dizajnu. Rámy z tejto kolekcie sú mimoriadne obľúbené a ponúkajú skvelý pomer kvality a ceny. Tento model je v odtieňoch modrej farby, z vonkajšej strany tmavší a z vnútra svetlejší.

TIP: Zvoľte deťom k rámu eO 299 aj kvalitné dioptrické okuliarové šošovky. Odporúčame minimálne sklá z balíka Extra s antireflexom za super cenu.

PLUS DARČEK: Dodávané v balení s detským púzdrom .

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 125
Priemer očnice 46
Výška očnice 28
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
46mm
17mm
28mm
125mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Detské dioptrické okuliare eO 299

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...