Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

30,00 €

21,90 €

Dámske slnečné okuliare značky Premier PL7673 je mimoriadne obľúbený model v hnedej farbe s hnedými sklami - tá pravá voľba pre toto leto. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ Záruka 24 mesiacov
  • ✓ Profesionálna očná optika
  • ✓ Púzdro na okuliare ako darček
60mm
15mm
49mm
135mm

Množstvo


* Konečná cena dioptrických okuliarov sa v niektorých prípadoch môže líšiť od zobrazenej ceny pri objednávke v závislosti od dioptrických hodnôt zákazníka. Výsledná cena bude v tomto prípade zaslaná zákazníkovi na odsúhlasenie v individuálnej cenovej ponuke.

Dámske slnečné okuliare značky Premier PL7673 je mimoriadne obľúbený model v hnedej farbe s hnedými sklami. Ak hľadáte moderný dizajn, ľahký a kvalitný materiál a použiteľné tmavé polarizačné sklá, tak tieto okuliare budú práve pre vás. Rám s veľkými očnicami je vždy populárny a navyše veľmi praktický, keďže bezchybne chráni zrak proti slnku z každej strany. 

Rám je plastový v hnedej farbe, postranice sú so vzorom s dvoma kosoštvorcami s hnedým kovovým pásikom. Práve kovové spojenie s očnicami robí okuliare stabilnými a pohodlnými pri nosení. 

Tieto okuliare majú kvalitné šošovky s kategóriou filtra 3, UV400 AB a polarizačnou vrstvou. Skvele sa hodia aj ako módny doplnok a hlavne perfektne poslúžia pre ochranu zraku. Okuliare sú vhodné aj pre šoférov či milovníkov vodných športov. 

Farba Hnedá
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 60
Výška očnice 49
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Značka Nedefinované

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske slnečné okuliare PL7673 hnedé

Nahrávám...