Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

139,00 €

79,00 €

Módne dizajnérske okuliare Gant Orgry ponúkajú jeden z vrcholov súčasnej módy vo svete okuliarov. Elegantný dámsky plastový rám, tvarovo aj farebne vypracovaný, v atraktívnej farebnej kombinácii.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Módne dizajnérske okuliare Gant Orgry ponúkajú jeden z vrcholov súčasnej módy vo svete okuliarov. Elegantný dámsky plastový rám, tvarovo aj farebne vypracovaný, v atraktívnej farebnej kombinácii. Prevažuje odtieň bordovej a plynule sa mení od svetlejšieho k tmavšiemu. Na spodnej strane očníc krásne kontrastuje odtieň sivej farby. Decentné logo značky Gant na vonkajšej strane oboch stránic. Komfort pri nasadzovaní a nosení zabezpečujú pružné flexi stránice. Celková šírka rámu je 137 mm.

 Logo Gant

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Gant Orgry dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare Gant a utierka na sklá :)

EAN Nedefinované
Farba Vínová
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 41
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka GANT
54mm
17mm
41mm
140mm
137mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske okuliare GANT 104 ORGRY

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...