Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

115,00 €

68,50 €

Značkové dámske okuliare Calvin Klein 644 prezentujú typický štýl, akým sa preslávili dizajnéri spoločnosti Calvin Klein. Sú nápadné, vyzývavé, provokatívne, ale najmä veselé a plné chuti do života. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové dámske okuliare Calvin Klein CK-644 prezentujú typický štýl, akým sa  preslávili dizajnéri spoločnosti Calvin Klein. Sú nápadné, vyzývavé, provokatívne, ale najmä veselé a plné chuti do života. Plastové obruby okuliarov s nezameniteľným tvarom mačacích očí :) pôsobia hravým a priateľským dojmom. Ich výrazná hnedá farba príjemne kontrastuje s kovovými stránicami prirodzenej farby kovu, ukončenými hnedými plastovými koncovkami. Okuliarový rám Calvin Klein 644 vyniká nielen dokonalým dizajnom, ale aj komfortnými vlastnosťami pri nosení — je príjemný na dotyk, ergonomicky tvarovaný, ľahučký, ale pritom pevný a spoľahlivý.

Logo CK

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Calvin Klein 644 064 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom.

Okuliare sú dodávané v originálnom púzdre na okuliare Calvim Klein. 

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 49
Výška očnice 27
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Nedefinované
49mm
16mm
27mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske okuliare Calvin Klein CK-644

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...