Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

225,00 €

135,00 €

Dámske dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC0938: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: čierna, Multifokálne skla: áno.


Výnimočné dámske okuliare Roberto Cavalli RC0938 sú od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Dizajn modelu RC0938 sa nesie na popularite štýlu Cat-Eye s veľkými očnicami. Plastový rám v modernom retro štýle je v klasickej čiernej farbe, na bočniciach s charakteristickým logom značky a ornamentom v tvare hada, ktorý je vykladaný kamienkami.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC0938: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: čierna, Multifokálne skla: áno.

Výnimočné dámske okuliare Roberto Cavalli RC0938 sú od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Dizajn modelu RC0938 sa nesie na popularite štýlu Cat-Eye s veľkými očnicami. Plastový rám v modernom retro štýle je v klasickej čiernej farbe, na bočniciach s charakteristickým logom značky a ornamentom v tvare hada, ktorý je vykladaný kamienkami

  • Priemer očnice - 54 mm
  • Šírka nosníka - 16 mm
  • Dĺžka stránice - 140 mm
  • Výška očnice - 38  mm 
  • Celková šírka rámu - 132 mm

Roberto Cavalli je synonymom radosti, optimizmu a úspechu. Talianska značka Roberto Cavalli predstavuje životný štýl, ktorý je nekonformný a slobodný, zmyselný a vždy zvodný. V okuliaroch RC nachádzame mix tradičných remeselníckych prístupov a novátorských experimentov s viditeľným odkazom k prírode. Taký je aj elegantný retro model RC0938 s krásnymi líniami a Cat-Eye očnicami. Čierna farba rámu pridáva na jeho výnimočnosti.

 Logo Roberto Cavalli

TIP: Vyberte si k dámskemu rámu Roberto Cavalli RC0938 kvalitné a dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Roberto Cavalli :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 38
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Roberto Cavalli
54mm
16mm
38mm
140mm
132mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC0938

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...