Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

57,00 €

Dioptrické okuliare Pepe Jeans PJ3322


Dámsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: oválne, Farba: hnedá Havana, Multifokálne sklá: Áno, Flex: áno, Hmotnosť: 21g, Veľkosť v (mm): 51 □ 16 140 / celková šírka rámu: 130mm.   


Logo Pepe Jeans


Dámske dioptrické okuliare Pepe Jeans sú vyrobené z kvalitného acetátu, budú vyzerať skvele bez ohľadu na to, aká je to príležitosť. Svojím módnym dizajnom v mestskom štýle sú ideálne na dlhý deň v práci aj na večernú párty. Okuliare od Pepe Jeans vám ponúknu všetko čo od okuliarov očakávate.

Celý popis…
 • ✓ Doprava zadarmo
 • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
 • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
 • ✓ Všetky rámy skladom

Pepe Jeans PJ3322

Dámsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: oválne, Farba: hnedá Havana, Multifokálne sklá: Áno, Flex: áno, Hmotnosť: 21g, Veľkosť v (mm): 51 □ 16 140 / celková šírka rámu: 130mm. 

Dámske dioptrické okuliare Pepe Jeans PJ3322 vyrobené z kvalitného acetátu, budú vyzerať skvele bez ohľadu na to, aká je to príležitosť. Svojím módnym dizajnom v mestskom štýle sú ideálne na dlhý deň v práci aj na večernú párty. Okuliare od Pepe Jeans vám ponúknu všetko čo od okuliarov očakávate.

Prečo dioptrické okuliare Pepe Jeans PJ3322?

 • Štýlový moderný dizajn z UK
 • Ľahký, funkčný rám
 • Kvalitné materiály s povrchovými úpravami
 • Priemer očnice - 51 mm
 • Šírka nosníka - 16 mm
 • Dĺžka stránice - 140 mm
 • Výška očnice - 38  mm 

Táto popredná módna značka ponúka zábavné a sebavedomé dioptrické okuliare. Výrazné očnice, zábavné potlače a veselé, nápadné farby sú hlavnými znakmi v tejto kolekcii okuliarov. K módnemu štýlu, Pepe Jeans ponúka aj materiály najvyššej kvality a môžete si byť istí, že rámy vyzerajú skvele a budú vás tešiť dlho.

Taký je aj model Pepe Jeans PJ3322, ktorý upúta svojou neformálnou eleganciou a moderným štýlom. 

 Logo Pepe Jeans

TIP: Vyberte si k rámu Pepe Jeans kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive. Rám je vhodný aj pre multifokálne okuliare

PLUS DARČEK: Puzdro zdarma :)

EAN Nie
Farba Hnedá
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 51
Výška očnice 38
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Dámske
Značka Pepe Jeans
51mm
16mm
38mm
140mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske okuliare Pepe Jeans PJ3322

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...