Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

99,00 €

57,50 €

Jedinečný dámsky dioptrický rám Pearl v štýle Wayfarer poteší všetky milovníčky krásy. Nezameniteľný retro dizajn v dnešnom prevedení. Kvalitný acetátový materiál zabezpečuje nižšiu hmotnosť a dostatočnú pevnosť rámu. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ Záruka 24 mesiacov
  • ✓ Profesionálna očná optika
  • ✓ Púzdro na okuliare ako darček
50mm
20mm
38mm
140mm

* Konečná cena dioptrických okuliarov sa v niektorých prípadoch môže líšiť od zobrazenej ceny pri objednávke v závislosti od dioptrických hodnôt zákazníka. Výsledná cena bude v tomto prípade zaslaná zákazníkovi na odsúhlasenie v individuálnej cenovej ponuke.

Jedinečný dámsky dioptrický rám Pearl v štýle Wayfarer poteší všetky milovníčky krásy. Nezameniteľný retro dizajn v modernejšom vzhľade. Kvalitný acetátový materiál zabezpečuje nižšiu hmotnosť a dostatočnú pevnosť rámu. Presné a tenšie línie rámu vytvárajú dokonalý tvar vhodný k akémukoľvek outfitu. Farba rámu je klasická čierna, ideálna k tomuto retro štýlu

Rozmery rámu: šírka očnice - 50mm, šírka nosníka - 20mm, dĺžka stránice - 140mm, výška očnice - 38mm, celková šírka rámu - 138mm.   

TIP: Ku kvalitnému rámu patria kvalitné okuliarové šošovky, ktoré si vyberiete z našej ponuky. Odporúčame skla z balíkov Extra, Premium či Exclusive s užitočnou antireflexnou vrstvou

PLUS DARČEK: Púzdro na okuliare :)

Farba Čierna
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 50
Výška očnice 38
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Značka Nie

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Pearl

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...