Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

59,00 €

49,00 €

Okuliare MARA vám poskytnú moderný look v štýle Wayfarer a v jemnej ružovej farbe. Ružová farba robí tieto okuliare ešte viacej sexy. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske  dioptrické okuliare Mara Pink sú moderne tvarované a vynikajú štýlovými oblými líniami a dokonale zladenými prechodmi medzi jednotlivými časťami rámu. Tenké línie kovového rámu pôsobia elegantne. Rám je vyrobený z ideálne pružného a ľahkého kovu, ktorý ponúka vysoký komfort pri nosení. Očnice sú dostatočne veľké pre pohodlné videnie a rám tak ľahký, že zabudnete že nosíte okuliare!

Okuliare MARA vám poskytnú moderný look v štýle Wayfarer a v jemnej ružovej farbe. Ružová farba robí tieto okuliare ešte viac sexy. 

Rozmery rámu v mm: 50 (šírka očnice) -15 (nosník) -140 (dĺžka stráničiek) /  37 (výška očnice). Celková šírka rámu je 127 mm. Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Mara Pink aj kvalitné okuliarové šošovky v balíku Extra (antireflex, UV filter, tvrdená vrstva) za super cenu 19€.
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Ružová
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 50
Výška očnice 37
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
50mm
15mm
37mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Mara Pink

Nahrávám...