Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

59,00 €

49,50 €

Dámske dioptrické okuliare Mara vynikajú štýlovými oblými líniami a dokonale zladenými prechodmi medzi jednotlivými časťami rámu. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske  dioptrické okuliare Mara vynikajú štýlovými oblými líniami a dokonale zladenými prechodmi medzi jednotlivými časťami rámu. Tenké línie kovového rámu pôsobia elegantne. Rám je vyrobený z ideálne pružného a ľahkého kovu, ktorý ponúka vysoký komfort pri nosení. Očnice sú dostatočne veľké pre pohodlné videnie a rám tak ľahký, že zabudnete že nosíte okuliare!

Okuliare MARA vám poskytnú sexy look v retro štýle Wayfarer a v príjemnej tmavo modrej farbe. 

Rozmery rámu v mm: 50 (šírka očnice) -15 (nosník) -140 (dĺžka stráničiek) /  36 (výška očnice). Celková šírka rámu je 128 mm. Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Mara  aj kvalitné okuliarové šošovky v balíku Extra (antireflex, UV filter, tvrdená vrstva) za super cenu 19€.
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 50
Výška očnice 36
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
50mm
15mm
36mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Mara

Nahrávám...