Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

169,00 €

89,00 €

Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ2204: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Wayfarer, Farba: hnedá, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 26g.


Klasické dámske okuliare KENZO KZ2204 sú od francúzskej módnej značky KENZO, ktorú charakterizuje mladosť a radosť zo života. Obľúbený štýl Wayfarer, tentokrát v dámskom prevedení.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ2204: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Wayfarer, Farba: hnedá, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 26g. Made in France

Klasické dámske okuliare KENZO KZ2204 sú od francúzskej módnej značky KENZO, ktorú charakterizuje mladosť a radosť zo života. Obľúbený štýl Wayfarer, tentokrát v dámskom prevedení. Nie tak veľké očnice sú spojené s naopak trochu širšími stránicami a výsledok je legendárny štýl wayfarer v modernom looku. Odtiene sú volené v hnedých farbách, stránice so škvrnitým vzorom s logom KENZO.

Jednoduchý ale dokonalý štýl Wayfarer, ktorému nie je čo vytknúť v kvalitnom spracovaní, to je klasika - dámsky model KENZO KZ2204.

  • Priemer očnice - 52 mm
  • Šírka nosníka - 15 mm
  • Dĺžka stránice - 140 mm
  • Výška očnice - 37  mm 
  • Celková šírka rámu - 135 mm

Kenzo je francúzsky luxusný dom založený v roku 1970 japonským dizajnérom Kenzo Takadou. Dnes je to medzinárodná značka luxusného tovaru, ktorú vlastní materská spoločnosť LVMH, ktorá kúpila značku v roku 1993. Kenzo ako značka má históriu bohatú a fascinujúcu. Nová kolekcia okuliarov predstavuje mladý duch a zmysel pre zábavu a inakosť. Vyniknite, odlíšte sa od davu a vyjadrite svoju osobnosť s okuliarmi KENZO.

Logo Okuliare KENZO

Zvoľte si okuliarové šošovky.

TIP: Vyberte si k dámskemu rámu KENZO KZ2204 kvalitné a dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare KENZO  + utierka na sklá :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 37
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
52mm
15mm
37mm
140mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ2204

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...