Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

95,00 €

69,00 €

Unisex titánové okuliare Angelo Gold sú výnimočným modelom z novej kolekcie titánových rámov. Rám je z kvalitného japonského titánu v kombinácii s talianským acetátom. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ Záruka 24 mesiacov
  • ✓ Profesionálna očná optika
  • ✓ Púzdro na okuliare ako darček
48mm
20mm
40mm
145mm
132mm

* Konečná cena dioptrických okuliarov sa v niektorých prípadoch môže líšiť od zobrazenej ceny pri objednávke v závislosti od dioptrických hodnôt zákazníka. Výsledná cena bude v tomto prípade zaslaná zákazníkovi na odsúhlasenie v individuálnej cenovej ponuke.

Unisex titánové okuliare Angelo Gold sú výnimočným modelom z novej kolekcie titánových rámov. Rám je z kvalitného japonského titánu v kombinácii s talianským acetátom. Top model vo výnimočnom dizajne a kvalite za skvelú cenu. Tento unikátkny model v štýlovom dizajne vám ponúkame v zlatej farbe titánu a plast je v odtieňoch hnedej.

Unisex retro rám Angelo Gold je štýlový model, ktorý ponúka veľmi dobré vypracovanie a výbornú kvalitu za super cenu. 

Rozmery rámu v mm: 48 (šírka očnice) -20 (nosník) -145 (dĺžka stráničiek) /  40 (výška očnice) - 132 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Angelo Goldaj kvalitné okuliarové šošovky. Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive - santireflexom, UV filterom, tvrdenou vrstvou. Za tie najlepšie ceny len u nás. 
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare.

Farba Zlatá
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 48
Výška očnice 40
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Titán
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Značka Nie

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex titánové okuliare Angelo Gold

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...