Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

89,00 €

49,50 €

Dioptrické okuliare Wyatt Black : unisex celorám, materiál: acetát (plast), Tvar: Retro, Rozmery v mm: 47,20,145/ 38, farba: lesklá čierna, Hmotnosť: 25g, celková šírka rámu - 133mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Wyatt Black : unisex celorám, materiál: acetát (plast), Tvar: Retro, Rozmery v mm: 47,20,145/ 38, farba: lesklá čierna, Hmotnosť: 25g, celková šírka rámu - 133mm.

Wyatt Black je unikátny model dioptrických okuliarov v retro štýle pre dámy aj pánov. Ako mnohé iné, aj tento okuliarový rám našiel inšpiráciu v ikonickom štýle Wayfarer. Model, ktorý je desaťročia populárny pre svoj jedinečný vzhľad a univerzálnosť, vám ponúkame v novom šate. Ľahkosť a pružnosť rámu je zabezpečená kvalitným acetátom (plastom), z ktorého je vyrobený. Farba okuliarov je klasická lesklá čierna, čo je tadičná voľba pre wayfarerky. Kvalita materiálu sa prejavuje práve aj vo farebnej stálosti rámu. 

Okuliare Wyatt Black odrážajú nie len módny vkus, ale aj životný postoj ich majiteľa. Ak vás rám zaujal na prvý pohľad, tak už nemusíte hľadať dalej. 

Rozmery rámu v mm: 47 (šírka očnice) -20 (nosník) -145 (dĺžka stráničiek) /  38 (výška očnice) - 133 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Wyatt Black aj kvalitné okuliarové šošovky (antireflex, PC filter, tvrdená vrstva). Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

 

Farba Čierna
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 47
Výška očnice 38
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
47mm
20mm
38mm
145mm
133mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Wyatt Black

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...