Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

98,00 €

58,80 €

Retro dioptrický rám Aston svojím univerzálnym dizajnom môže osloviť rovnako dámy aj pánov. Oválny retro štýl inšpirovaný módou 50. rokov minulého storočia bude skvelým módnym doplnkom na každú príležitosť. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Retro dioptrický rám Aston svojím univerzálnym dizajnom môže osloviť rovnako dámy aj pánov. Oválny retro štýl inšpirovaný módou 50. rokov minulého storočia bude skvelým módnym doplnkom na každú príležitosť. Acetátový materiál (plast) rámu je ľahký, pružný a naozaj pohodlný. Rám je svojimi rozmermi vhodný aj na užšiu tvár. K pútavému dizajnu rámu patrí skvelá kombinácia farieb, pričom sú použité odtiene hnedej so škvrnitým vzorom. 

Unisex dioptrický rám Aston je atraktívny retro model, ktorý reprezentuje trendy súčasnej módy. 

Rozmery rámu v mm: 46 (šírka očnice) -16 (nosník) -140 (dĺžka stráničiek) /  40 (výška očnice) - 130 (celková šírka rámu). Okuliare sú vhodné aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Wyatt aj kvalitné okuliarové šošovky (antireflex, UV filter, tvrdená vrstva). Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

Farba Hnedá
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 46
Výška očnice 40
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
46mm
16mm
40mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Retro dioptrické okuliare Aston

Nahrávám...