Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

46,50 €
Dioptrické Okuliare Zed Silver je moderný dioptrický rám pre pánov v striebornej farbe dizajnovaný v neformálnom štýle. Moderný tenký rám vyrobený z ľahkého a pružného kovu. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické Okuliare Zed Silver je moderný dioptrický rám pre pánov v striebornej farbe dizajnovaný v neformálnom štýle. Moderný tenký rám vyrobený z ľahkého a pružného kovu. Moderné okuliare pre mužov, ktorí majú radi praktický mestský módny smer. Zed Silver je vo univerzálnej striebornej farbe, ktorá ideálne dopĺňa tento model vhodný na každú príležitosť. Tenké očnice v hranatých tvaroch sú spojené s plochými, pružnými stráničkami. Rám je dostatočne pevný a akurát pružný na to aby sa pohodlne nasadzoval a príjemne nosil. Praktický a štýlový Súčasný dizajn okuliarov Zed v kvalitných materiáloch je tá pravá voľba. 

Tip: Zvoľte si k okuliarom Zed Silver kvalitné sklá v ďalšom kroku objednávky. Odporúčame dioptrické alebo nedioptrické okuliarové sklá v Balíku extra (s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€. Rám je vhodný aj pre Multifokálne okuliare. 

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Strieborná
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 55
Výška očnice 32
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Nedefinované
55mm
17mm
32mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Zed Silver

Nahrávám...