Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

47,80 €

32,00 €

Súčasný dizajn okuliarov a kvalitný materiál to je model Cody z novej kolekcie. Moderný tenký rám v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické Okuliare Cody Violet - je unisex model vhodný svojim univerzálnym dizajnom pre dámy aj pánov. Moderný tenký rám v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. Tenké línie rámu charakterizujú okuliare Cody a pôsobia nenápadne a decentne. Rám je pružný, najmä na strániciach ale aj na prednej časti,  a tým sa pohodlne nasadzuje a prispôsobí tvári. Zámerná pružnosť materiálu rámu zabezpečuje jeho vačšiu odolnosť a trvácnosť. Väčšie sklá zabezpečia komfortné videnie pre všetky uhly pohľadu. Tento variant rámu je v zaujímavej fialovej farbe, ktorý oslový prevažne dámy. Súčasný dizajn okuliarov a kvalitný materiál, to je model Cody z novej kolekcie. Celková šírka rámu je 130 mm. Hmotnosť rámu je iba 11g.

Tip: Zvoľte si k okuliarom Cody Violet skla v ďalšom kroku objednávky, odporúčame Balík extra (skla s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€. PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nie
Farba Fialová
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 34
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Nie
52mm
17mm
34mm
140mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Cody Violet

Nahrávám...