Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

47,80 €

43,50 €

Dioptrické Okuliare Cody Red sú svojim univerzálnym dizajnom vhodné pre dámy aj pánov, aj keď červená farba rámu pravdepodobne upúta skôr dámy.  Moderný celorám ladený v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. Tenké línie rámu charakterizujú okuliare Cody a pôsobia nenápadne a decentne. Rám je pružný, najmä na strániciach ale aj na prednej časti,  a tým sa pohodlne nasadzuje a prispôsobí tvári. Zámerná pružnosť materiálu rámu zabezpečuje...

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické Okuliare Cody Red sú svojim univerzálnym dizajnom vhodné pre dámy aj pánov, aj keď červená farba rámu pravdepodobne upúta skôr dámy.  Moderný celorám ladený v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. Tenké línie rámu charakterizujú okuliare Cody a pôsobia nenápadne a decentne. Rám je pružný, najmä na strániciach ale aj na prednej časti,  a tým sa pohodlne nasadzuje a prispôsobí tvári. Zámerná pružnosť materiálu rámu zabezpečuje jeho vačšiu odolnosť a trvácnosť. Väčšie sklá zabezpečia komfortné videnie pre všetky uhly pohľadu. Tento variant rámu je v atraktívnej červenej farbe, zaujímavo zvýrazní už aj tak púavý dizajn. Červená farba môže osloviť tak isto mužov ako aj ženy. Hmotnosť rámu je iba 11g.

Tip: Vyberte si k okuliarom sklá v ďalšom kroku objednávky, odporúčame Balík extra (sklá s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€.

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Červená
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 34
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
52mm
17mm
34mm
140mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Cody Red

Nahrávám...