Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

47,80 €

43,50 €

Dioptrické Okuliare Cody sú svojim univerzálnym dizajnom vhodné pre dámy aj pánov. Tento variant rámu je v príjemnej svetlo modrej, ktorá je ideálne pre obe pohlavia. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Veľmi atraktíne dioptrické Okuliare Cody Blue sú svojim univerzálnym dizajnom vhodné pre dámy aj pánov. Moderný tenký rám v retro štýle je vyrobený z flexibilného a ľahkého kovu (hmotnosť rámu iba 11g). Tenké línie rámu charakterizujú okuliare Cody a pôsobia nenápadne a decentne. Rám je pružný, najmä na strániciach ale aj na prednej časti,  a tým sa pohodlne nasadzuje a prispôsobí tvári. Pužnosť materiálu rámu je zámerná a zabezpečuje jeho vačšiu odolnosť a trvácnosť. Väčšie sklá zabezpečia komfortné videnie pre všetky uhly pohľadu. Tento variant rámu je v príjemnej svetlo modrej farbe, ktorá je ideálna pre obe pohlavia. Celková šírka rámu je 130 mm.

Tip: Zvoľte si k okuliarom skla v ďalšom kroku objednávky, odporúčame Balík extra (skla s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€.

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 34
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
52mm
17mm
34mm
140mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Cody Blue

Nahrávám...