Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

30,00 €

22,90 €

Rám okuliarov je plastový, stráničky sú širšie s pútavým vzorom. Veľmi zaujímavá farebná kombinácia , kde biele stráničky sú doplnené modro-zelenými očnicami. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ Záruka 24 mesiacov
  • ✓ Profesionálna očná optika
  • ✓ Púzdro na okuliare ako darček
60mm
17mm
49mm
120mm

Množstvo


* Konečná cena dioptrických okuliarov sa v niektorých prípadoch môže líšiť od zobrazenej ceny pri objednávke v závislosti od dioptrických hodnôt zákazníka. Výsledná cena bude v tomto prípade zaslaná zákazníkovi na odsúhlasenie v individuálnej cenovej ponuke.

Módne okuliare PL7679 z kvalitnej rady dámskych okuliarov s polarizačnými sklami a kategóriou filtra 3. Všetko čo potrebujete pre pre slnečné letné dni. Rám má veľké šošovky čo je jednak opäť moderné  a navyše väčšie sklá vám bezpečne ochránia oči pred UV žiarením zo všetkých strán. 

Rám okuliarov je plastový, stráničky sú širšie s pútavým vzorom. Veľmi zaujímavá farebná kombinácia , kde biele stráničky sú doplnené modro-zelenými očnicami. Svieže farby sú tie pravé na leto roku 2015. 

Okuliare PL7679 majú kvalitné šošovky s kategóriou filtra 3, UV400 AB a polarizačnou vrstvou. Ideálne aj ako módny doplnok na leto a hlavne perfektne poslúžia pre ochranu zraku. Okuliare sú ideálne najmä pre šoférov či milovníkov vodných športov.  

Kvalitné okuliare, ktoré vám budú robiť radosť ešte mnoho sezón. 

Farba Biela
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 120
Priemer očnice 60
Výška očnice 49
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Značka Nedefinované

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske slnečné okuliare PL7679

Nahrávám...