Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

70,00 €

49,50 €

Unisex dioptrické okuliare Barnet predstavujú súčasné tredy dnešnej módy v dioptrických rámov. Retro plastový rám s oválnymi očnicami je dnes opäť top hitom a dôkazom že móda sa opakuje.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

* Konečná cena dioptrických okuliarov sa v niektorých prípadoch môže líšiť od zobrazenej ceny pri objednávke v závislosti od dioptrických hodnôt zákazníka. Výsledná cena bude v tomto prípade zaslaná zákazníkovi na odsúhlasenie v individuálnej cenovej ponuke.

Unisex dioptrické okuliare Barnet predstavujú súčasné tredy dnešnej módy v dioptrických rámov. Retro plastový rám s oválnymi očnicami je dnes opäť top hitom a dôkazom že móda sa opakuje.

Skvelé a netradičné farebné kombinácie určite upútajú každého a robia rám moderným aj keď v štýle retro. Rám je vyrobený z kvalitného acetátu (plast) a to z jedného kusa, aby bola zachovaná farebná kontinuita. Kvalita vstupných materiálov zabezpečuje aj to že je rám ľahký, dostatočne pevný a pohodlný pri nosení. Horná časť je azúrovo modrá a prechádza do hnedého vzoru so škvrnami.

Rozmery rámu v mm: 46,5 (šírka očnice) - 22 (nosník) -145 (dĺžka stráničiek) /  42 (výška očnice) - 135 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Barnet aj kvalitné okuliarové šošovky (antireflex, UV filter, tvrdená vrstva). Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

Farba Modrá
Šírka nosníka 22
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 46,5
Výška očnice 42
Tvar Veľké
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Značka Nie
46mm
22mm
42mm
145mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex doptrické okuliare Barnett

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...